SKU
HBSO1-VP2-PNP/NC-EL
Brand:
HBSO1-VP2-PNP/NC-EL HB Products Electronic Part for HBSO1-VP2-PNP/NC
Electronic spare part for HBSO1-VP2-PNP/NC for PAO & mineral oil, PNP/Normally Close with set screw connection. IP54 protection degree.
Add to Quote to request pricing
Details
Electronic Part for HBSO1-VP2-PNP/NC For PAO & mineral oil, PNP/NC with set screw connection - IP54
More Information
| Weight | 2.000000 |
|---|---|
| Condition | New |
| Brand | HB Products |
| Transistor Type | PNP |
| Contacts | NC |
| Oil Type | for PAO & Mineral Oil |
| Length | 4" |
| Width | 9.4" |
| Height | 12" |
Resources
Reviews
Product Questions
Login into your account
New Customers
Creating an account has many benefits:
- See order and shipping status
- Track order history
- Check out faster